Практична клінічна настанова Ендокринного товариства: ендокринне лікування осіб з гендерною дисфорією (гендерною невідповідальністю) (Частина 2)
DOI:
https://doi.org/%20Анотація
Мета: Оновити публікацію Ендокринного товариства 2009 року «Практична клінічна настанова Ендокринного товариства: ендокринне лікування транссексуальних осіб».
Учасники. У створенні чинної настанови брали участь представники Ендокринного товариства: команда з дев'яти експертів, методиста та письменника, що спеціалізується в медичній галузі.
Асоціації, які приймали участь у створенні настанови: Американська асоціація клінічних ендокринологів, Американське товариство андрології, Європейське товариство педіатричної ендокринології, Європейське товариство ендокринології, Педіатричне ендокринологічне товариство та Всесвітня професійна асоціація зі здоров'я трансгендерів. Джерело: Американська психіатрична асоціація (14)
(Продовження у наступному номері журналу)
Переклад здійснено за егідою Громадського об’єднання «Інсайт», перекладач – Інна Ірискіна
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).