Актуальна інформація

18 січня 2014 року виповнилося 90 років із дня народження і 60 років наукової, лікарської та громадської діяль­ності відомого фахівця у царині медичної радіології, фун­датора ядерної медицини, доктора медичних наук, професора Валентина Миколайовича Славнова.

Славнов В.М. у часи Великої Вітчизняної війні захищав нашу Батьківщину у складі 4-го гвардійського Кубанського та 5-го гвардійського Донського козачих корпусів, наго­роджений орденами «Отечественой войны», «За мужество» і 15 медалями. Валентин Миколайович є автором і співавтором 475 друкованих наукових праць, у тому числі 7 монографій і книг, має 12 авторських свідоцтв і патентів, під його керів­ництвом виконано та захищено 6 докторських і 19 канди­датських дисертацій.

Колектив Українського науково-практичного центру ен­­до­­кринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України та редакція журналу «Клінічна ендо­кринологія та ендокринна хірургія» щиро вітають Валентина Миколайовича з ювілеєм. Ми пишаємося знайомством з Вами, шановний про­ фесоре, і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, доб­робуту, щастя!

Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.

© Clinical Endocrinology and Endocrine Surgery. Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія

ISSN: 1818-1384 (Print), e-ISSN: 2519-2582, DOI: 10.24026/1818-1384.

При копіюванні активне посилання на матеріал обов'язкове.

Flag Counter